Endüstriyel Buzdolabı Nedir?

Endüstriyel Buzdolabı, toplu yemek dağıtımı yapan firmalarda ve medikal sektöründe kullanılmaktadır. Çok daha güçlü soğutma yapabilen bu dolaplar genellikle zor şartlarda çalışmaktadırlar. Örnek olarak evde kullanılan buzdolabının kapağını gün içerisinde bir kaç kez açıp kapatırız ancak Endüstriyel Buzdolapları kapakları ise gün içerisinde minimum 200 kez açılıp kapanmaktadır. Endüstriyel Buzdolabının diğer bir özelliği ise iç ve dış gövdeleri yani buzdolabının tamamı paslanmaz sacdan üretilmektedir.

Endüstriyel Buzdolabı Fiyatları Ne kadardır?

Endüstriyel buzdolaplarının çok amaçlı kullanımından dolayı çok fazla modeli bulunmaktadır. Bu modeller hem derin dondurucu hem de normal olarak da kendi aralarında ayrılmaktadırlar. Bu ürünlere eklenebilen ek özelliklerde katarsak yüzlerce model demek ve bu da yüzlerce farklı fiyat demektir. Bunun için en sağlıklı bilgiyi temciler ile görüşerek alabilirsiniz.

Endüstriyel Buzdolabı evlerde kullanılır mı?

Günümüzde bir çok kişi artık evlerine bu dolaplarını koymaktadır. Hem hiç plastik kullanılmaması hem de estetik yapıya sahip oldukları için endüstriyel buzdolapları evlerde kullanımı sürekli artmaktadır.

Endüstriyel Buzdolabını kimler kullanır?

Aslında bu ürünleri herkes kullanabilir ama profesyoneller kesinlikle endüstriyel buzdolabı kullanmayı tercih ederler. Bu dolapların diğer bir adı da profesyonel buzdolabı olarak geçmektedir.

Endüstriyel Derin Dondurucu Modelleri nelerdir?

Bu ürünlerin diğerlerinden farkı performansları ve tamamının paslanmaz olmasıdır. Neredeyse her endüstriyel buzdolabının dipfrize modeli bulunmaktadır.